هدف تیم کاری فروشگاه اینترنتی آمازون مد تحویل محصولات سالم و سازگار با محیط زیست و مدرن و تحویل آن به مشتری در هر جای این کره خاکی و هدف اصلی ما ساختن کسب و کاری جهانی و استفاده از نیروهای کارآمد برای کمک به مردم جهان و تحویل کالای مورد نیاز بصورت سریعتر و راحت تر میباشد .
توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی تغییر داده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای ذهنی و روش های جدید خرید تشویق می‏‌کند. امروز دیگر مردم روش خرید اینترنتی را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن  خود می‌‌‏‌بینند.
ویژگی‌‌‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‌‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش  و تغییر و تحول در زندگی خود و تغییر در ذهنیت خود برای پیشرفت‌‏‌های شخصی و جمعی هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار  ارزشمند تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی گسترده تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از ما انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر و مدرن تر زندگی کنند.
صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‌‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‌‌‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‌‌‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‌‌‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و از نظر ما و از نظر تیم متخصصین ما مشتری در اولویت است و همیشه حق با مشتری است و حق دارد دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های جدیدتر و  هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‌‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‌‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‌‏شود.در نهایت هدف سوزان ما رضایت مشتری و خرید از فروشگاه ما و کسب درآمد صادقانه میباشد .